Retro

16. října v 11:48

Prodej klasických černých baterii

Bosch
Bosch Automotive Tradition představuje novou klasickou černou baterii jako nový projekt. Z vnějšku je baterie vybavena originálním designem, ale uvnitř baterie je vybavena nejmodernější technologií. Obal je vyrobena z plastu místo tvrzené pryže, což zvýší počáteční výkon až o 70 procent a zvýší stabilitu baterie. Tyto úpravy pomohou baterii splnit přísnější bezpečnostní požadavky pro moderní vozidla. Baterie je také téměř úplně recyklovatelná.

VARTA Classic
Láska a síla – až po nejmenší detail: VARTA® CLASSIC pro klasické vozy a oldtimery. Investujete do své záliby spoustu času, lásky a nadšení? Oceňujete každý detail a důkladně ho implementujete? Milujete šarm a charakter vašeho klasického automobilu? Pak je pro vás VARTA Classic správnou volbou. Exkluzivní ručně vyráběná baterie kombinuje moderní technologii s tradičními metodami výroby.

Prodej provozních kapalin pro historické vozy

Představujeme Vám řadu Millers Oils Classic, která nabízí oleje, maziva a aditiva určená speciálně pro veterány - historické automobily a motocykly. Byla vyvinuta pro ochranu a vylepšení vlastností motorů, převodovek, diferenciálů a dalších součástí historických vozidel. Oleje a maziva řady Classic zároveň obsahují moderní aditiva, která v kombinaci se správnou viskozitou zaručují maximální péči o Váš historický automobil nebo motocykl.